zavřít

Neighbours from Hell, Vultures, Etherlords II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Jowood Production oznámila, že jejich nadcházející komediální titul s názvem Neighbours from Hell, zabývající se často dosti napjatými mezilidskými vztahy, bude vypuštěn v pátek 30.

května 2003. Tato hra je pojatá jako show, při které se budete snažit pobavit své diváky různými ďábelskými kousky a triky zaměřenými na vašeho souseda Joeho. Zatímco diváci budou řvát smíchy, Joe bude řvát vzteky. Vaším úkolem bude v roli vtipálka Woodyho zajistit, aby Joe řval co nejvíce, popř. ho přivést na okraj nervového kolapsu, a kdo ví, třeba i někam dál. Jen tak si zajistíte slávy TV hvězdy a klíč k postupu celkem 14 epizodami.

  
  


Neighbours from Hell galerie  ||  Vultures galerie  ||  Etherlords II galerie

Pokud nemáte náladu na zábavu toho typu výše popisovaného, a vlastníte úplnou náhodou krabičku jménem Xbox, navštivte naši galerii ke hře Vultures, která vás pro změnu zavede do prostředí prosyceného pachem smrti a krve - do prostředí gladiátorských zápasů. Tento titul vám nabídne adrenalinový zážitek z drsné akce v 25 arénách a se 16 různými postavami obou pohlaví. Bojovníci budou mít k dispozici nejrůznější zbraně, jako palcáty, meče, palice, sekyry, ale také kuše, praky, a mnoho dalších. Hru vyrábí společnost Grin Inc. a vydávat ji bude v druhé polovině tohoto roku CDV.

Do třetice pro vás ještě máme nové screenshoty z nového pokračování oblíbené tahové fantasy strategie, Etherlords II. I když se vývojáři tohoto titulu mírně odchýlili od původní koncepce a Etherlords II tak budou spíše RPG než tahovou strategií, pořád na vás v tajemném světě hry budou čekat různá fantasy stvoření ovládající magii. Celkem pro vás Nival Interactive připravují pět kampaní s nelineárními misemi, spoustu nových monster a kouzel, a nové budou i některé schopnosti vašich hrdinů. Chybět nebude ani multiplayer s několika novými herními módy. Vydání tohoto projektu si vzali na starosti Strategy First, kteří ho hodlají vynést na pulty obchodů letos na podzim.
zdroj: PR, homepage

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.