zavřít

Need for Speed: Hot Pursuit 2 screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Při pohledu na náš kalendář s omezením na závody musí nejeden náruživý fanoušek tohoto žánru zaplakat, neboť tam sice nalezne přes dvacet chystaných titulů, ovšem většina z nich se řadí k těm béčkovějším.

Situaci se v říjnu pokusí zachránit Electronic Arts se svým pokračováním vynikající série Need for Speed, která patří k legendám na PC a její histori jsme rozebrali vloni v tomto ohlédnutí. Šestý díl NFS s podtitulem Hot Pursuit 2 na to půjde narozdíl od ryze onlinového a nepříliš úspěšného Motor City osvědčenou cestou závodů hlavně pro singleplayer a to opět s licencovanými bouráky nebo honičkami s policií. Do naší galerie jsme včera přidali celkem čtyřiadvacet nových screenshotů z Xboxové verze hry, která je svým vzhledem oproti graficky chudší Playstation 2 verzi částečně podobná NFS: HP2 pro PC.


nové obrázkykompletní galerie

Jak se stalo dobrým zvykem, v případě vítězství v závodu budete postupně odemykat další a další tratě, auta nebo jejich vylepšení. Co se týká herních módů, kromě standardní nabídky (Quick Race, Single Challenge, Hot Pursuit a Championship) se majitelé PC verze hry dočkají jedné zásadní novinky, kterou bude "Top Cop". Další informace o Hot Pursuit 2 získáte zde, na homepage nebo mrkněte na intro filmeček.
zdroj: TTG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.