Něco málo o Madden NFL 07
zdroj: tisková zpráva

Něco málo o Madden NFL 07

30. 5. 2006 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Tak jako každý rok, i na letošní srpen chystají Electronic Arts, konkrétně pobočka EA Tiburon, nový ročník amerického fotbalu Madden NFL, který co do počtu prodaných kusů bývá vždy mnohem úspěšnější než NHL nebo NBA a celkově už má na kontě úctyhodných 51 milionů kusů.

Hra s označením '07, která bude už 17. pokračováním, má přinést dosud nevídané ovládání běhu. Tvůrci to popisují tak, že: "nejprve začnete s hlavním blokařem, vytvoříte průlom a poté přepnete na zadáka. Inovovaná kontrola ofenzivní činnosti má zase nabídnout útočné akce, které rozhodují zápasy, včetně zcela nových úhybů, přikrčení a různých stylů běhů zadáků, které při boji o každý yard zkusíte prorazit, přetlačit nebo setřást."

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

V galerii si můžete prohlédnout první sadu screenshotů z Madden NFL 07, které vznikne pro všechny myslitelné stávající platformy a na podzim potom i pro PS3 a Wii. Jednotlivé verze se od sebe budou mírně lišit, například u X360 verze zavítáte před i po sezoně do tréninkového kempu, kde si v minihrách vylepšíte atributy svých hráčů nebo urychlíte jejich rehabilitaci po zranění. Speciální minihry budou náplní i PSP a GBA verze, kde nacvičíte různé herní situace a vedle toho bude možné přenést rozehranou sezonu z PS2 na handheld. Na PC zase do kariéry (Franchise mód) přibudou novinky jako Draft Scouting System (vyhlédnutí posil), NFL Superstar: Hall of Fame Mode (zapište se do Síně slávy osvojením si každé pozice na hřišti) a College All-Star Game (spočívá ve sledování výjimečných hráčů napříč celou ligou a jejich vlivu na tým přes vlastnost Franchise Player Roles).
zdroj: PR

jd

Nejnovější články