zavřít

Natural Resistance screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Silver Style Entertainment usilovně dokončují Natural Resistance, 3D RTS, která by měla vyjít někdy v polovině prosince.

zdroj: Archiv

Tato strategie bude zjevně patřit mezi pesimističtější hry, protože zde budete hrát vůdce skupiny, která přežila apokalyptické peklo.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Natural Resistance by měla nabídnout rozsáhlou 3D krajinu, komplex ekologických systémů s proměnlivou florou a faunou, realistické prostředí - déšť, vítr, den a noc, desítky realistických jednotek s rozmanitými zbraňovými systémy, 3D zvuk, plně kontrolovatelnou kameru, editor a multiplayer až do osmi hráčů. Zní to dost slibně, tak se nechme překvapit...
zdroj: homepage zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.