zavřít

Náhled Divinity 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rok a půl od loňského E3, kdy jsme o něm zaslechli prvně, utekl jako voda a Larian Studios se dosud nepochlubili, jaký že next-gen projekt vlastně kutí.

Ba co víc, ještě prý nejsou ani zdaleka připraveni k jeho oznámení, ale nedalo jim to a navnaďují nás alespoň dalším pěkným screenshotem. Návštěvníky svého diskusního fóra nechali hádat, kdo v těchto močálech žije. Poté odhalili, že obyvateli mají být tak trochu cizinci, kteří spadají mezi fantasy žánr, ale nikoli do hlavního proudu fantasy, jak ho každý zná. O samotné hře zatím víme pouze fakt, že bude narozdíl od Beyond Divinity / Divine Divinity již kompletně ve 3D a že půjde o epické RPG.

zdroj: homepage

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.