Na výlet do světa Bone: Out from Boneville
zdroj: tisková zpráva

Na výlet do světa Bone: Out from Boneville

2. 9. 2005 19:19 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Nevím, jak vy, ale já osobně se těším na novou adventuru Bone: Out from Boneville od vývojářů z Telltale Games, tvůrců slavných her jako Sam & Max, Grim Fandango a Full Throttle.

Bone je založena na klasických knihách komiksů Jeffa Smithe a vypráví příběh o třech sourozencích z městečka Boneville. První z nich se jmenuje Fone, druhý Phoney a třetí Smile. Všechny tři tyto postavičky budou hratelné a vězte, že si s nimi užijete spoustu legrace.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Bone je více méně klasickou point & click adventurou, zpestřením však budou jakési mini-hry. Příběh je lineární a těsně kopíruje děj původní knihy. Jak si můžete všimnout v naší galerii, kam přibyl pořádný balík nových screenshotů, hodně se bude v této hře konverzovat. Dialogy jsou prý plně interaktivní, některé větvě konverzace vás nedovedou přímo k věci, zato se však dočkáte různých vtípků, apod. Také budete moci diskutovat s více postavičkami najednou. Dabing si vzal na starost sám Jeff Smith, tudíž by měly postavičky hovořit právě tak, jak si je on sám vysnil.
zdroj: IGN3DGamers

korgull

Nejnovější články