zavřít

Na lov křiku s Ghost Master

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vřískot.

To je to, co budete hledat coby posmrtný státní zaměstnanec ve městě Gravenville ve hře Ghost Master připravované studiem Empire Interactive. Tento úkol vám bude zadán jakousi komisí. K dispozici budete mít i několik strašidel, z jejichž pomocí získáte spoustu vyděšeného křiku, který je přetvářen na drahocennou energii. Sedm nových obrázků v naší galerii vám dnes takovou strašidelnou akci předvede v praxi.


nové obrázkykompletní galerie

Ghost Master pro PC mají vyjít po jistém odložení ještě během tohoto čtvrtletí. Ve výrobě jsou ale také verze pro Xbox, jež je naplánována na přelom léta a podzimu a verze pro PS2, kterou si budete moci zahrát až na konci tohoto roku. Více se o této hře můžete dozvědět na jejích oficiálních stránkách.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.