zavřít

Na Kubu v Ghost Recon: Island Thunder

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Že se začal chystat druhý datadisk pro taktickou akci Ghost Recon podle novel Toma Clancyho, víme už od června (info).

Co jsme ovšem dosud nevěděli, byly jakékoli detaily kromě jediného faktu, že hra prý vyjde někdy v listopadu letošního roku. Před pár minutami naštěstí UbiSoft vypustil tiskovou zprávu, ve které tento druhý přídavek oficiálně potvrzuje a zároveň odhaluje jeho podtitul, který zní Island Thunder.

V něm zaměníte vyprahlou Afriku z prvního datadisku Desert Siege za ostrovní Kubu, ale překvapivě se tam nevydáte jako Pilip a Bubeník na podporu místních disidentů, která, jak všichni víme, neskončila příliš slavně. Situace tam totiž bude v roce 2009 diametrálně odlišná oproti té současné - komunistický předák Fidel Castro je po smrti a v zemi se konají po dlouhé době první svobodné volby, jejichž průběh však narušují nepokoje kvůli jedné organizaci financované z drogových výnosů. OSN proto vyšlou na Kubu speciální jednotku Ghosts s elitními vojáky, aby tam zjednala pořádek, zlikvidovala ozbrojené síly a vůdce rebelů a zajistila poklidné volby pro vznik nové stabilní vlády.


nové obrázkykompletní galerie

Kromě příběhu a prvních pěti screenshotů byly také zveřejněny detaily o obsahu Ghost Recon: Island Thunder. Podobně jako u Desert Siege někoho možná zarazí relativně nízký počet misí - pouze osm pro singleplayer a pět pro síťovou hru. Dále datadisk v multiplayeru nabídne 12 nových zbraní (např. M4 SOCOM rifle nebo MM-1 automatický granátomet) a dva nové, ale zatím blíže nespecifikované herní módy. Patrně nejvýznamější novinkou se tedy stane přítomnost kubánských i spojeneckých vozidel (zatím však není jasné, jestli se budou moci používat během boje) a výsadek do některých levelů z paluby helikoptéry aneb zde se tvůrci inspirovali v konkurenčním Delta Force: Black Hawk Down.

Update 21:50 - další informace na téma Ghost Recon: Island Thunder naleznete v aktuálním rozhovoru na stránkách EBGames a do naší galerie přibyly tři pěkné artworky (thx Tiscali Games Germany).
zdroj: PR, BlueNews

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.