zavřít

Myth III: The Wolf Age screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Datadisk Green Berets pro Myth II odehrávající se v džungli jižní Asie se sice už pár dnů v USA prodává, ale zatím jsem nepotkal nikoho, komu by se podařilo ho rozchodit, takže asi nezbyde než čekat na regulérní třetí díl série, který má podtitul The Wolf Age a je nezvykle umístěn do doby před tisíci lety před dvojkou.

Ve většině preview, jako třeba na InsideMacGames nebo na GameSpy zdůrazňují tvůrci této real-time strategie z Mumbo Jumbo Games (část rozpadlého Ritualu) především přechod na 3D modely s 400-500 polygony na postavu, resp. 800-1000 u těch větších. V Myth II: Soulblighter byly jednotky ve hře zpracovány jen za použití 2D-spritů, což mělo za následek ošklivé rozpixelování při přiblížení kamery. Dalším vylepšením, kterého si můžete všimnout i na nových obrázcích níže, je nový ukazatel zdraví u každé postavy ve hře - pokud je v pořádku, má zelenou barvu, a jakmile zdraví ubývá, zabarvuje se ukazatel na na žlutou a červenou v případě brzké smrti.


Myth III: The Wolf Age vydají Gathering of Developers koncem letošního roku pro PC a on něco později, stejně jako v případě minulých dílů, i port pro Maca.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.