zavřít

My Sim Aquarium - postavte si akvárko snů

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rádi po večerech sledujete blyštivé rejdění exotických rybek ve vašem akváriu, ale stále máte pocit, že té jejich idylce pořád něco chybí? Pokud ano, možná vás zaujme nová hra s názvem My Sim Aquarium vývojářského týmu Formosoft VR, která vám dá možnost vybudovat některé té oploutvené krasavici akvárium jejích snů, stylové a komfortní.

Hra má vyjít v průběhu tohoto čtvrtletí, a to pod hlavičkou společnosti Viva Media.


My Sim Aquarium je plně ve 3D. Obsahovat má přes 48 druhů ryb, 20 úžasných tapet na pozadí a více než 30 dekorativních objektů (imitací slavných staveb - například viz naše galerie). Nádrž si budete moci vytvořit buď svou vlastní, anebo si vybrat jednu z 12 hotových. Dále bude součástí hry také encyklopedie. Váš výtvor jinak budete moci použít i jako spořič obrazovky.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.