Multiplayer v Serious Sam 2
zdroj: tisková zpráva

Multiplayer v Serious Sam 2

9. 8. 2005 17:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Take Two Interactive Software dnes oficiálně oznámila, co všechno bude nadcházející hra studia Croteam - Serious Sam II - obsahovat v multiplayeru.

K tomu přidala i šestici nových screenshotů (pořízených právě v multiplayeru), které na vás už netrpělivě čekají v naší galerii. Ale zpět k onomu oznámení, jež odhaluje velmi přívětivou skutečnost. Serious Sam II totiž hráčům na PC i Xboxu nabídne plně kooperativní hru. PC verze přitom bude podporovat 16 hráčů, s možností připojení po lokální síti i internetu, verze pro Xbox obstará až čtyři hráče přes Xbox Live anebo xboxovou obdobu lokálního připojení.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Těšit se můžete na více než 40 levelů, které vás postupně zavedou do sedmi různých světů se zcela rozdílným prostředím. Do ruky se vám bude moci dostat skoro dvacet zbraní všeho druhu, využít půjde asi deset typů vozidel. To všechno bude s měnšími obměnami, přídavky a přizpůsobeními k dispozici i v multiplayeru. O žádných dalších herních módech (např. deathmatch), než o tom kooperativním, zpráva nicméně nehovoří. Vydání hry je naplánováno na 14. říjen.
zdroj: Seriously!

korgull

Nejnovější články