zavřít

Multiplayer v Midtown Madness 3

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv je zatím oficiální cestou Midtown Madness 3 potvrzen pouze pro Xbox, na veřejnost už prosáklo množství zpráv nasvědčujících jeho vývoji též pro PC.

Hra nás tentokrát na mnohem větších mapách zavede do Paříže a Washingtonu D.C a kromě klasických singleplayerových modů nabídne i kariéru, kde si ve více jak 50i misích budete moci vyzkoušet 14 různých povolání od řidiče taxíku, přes rozvážeče pizzy až po tajného agenta. Grafiku zatím můžeme hodnotit pouze z verze pro Xbox a ta je už tradičně velmi povedená, ostatně to sami vidíte na nových obrázcích ve vysokém rozlišení. Co se týče hudebního doprovodu, má hra obsahovat možnost nastavení vlastních skladeb, stejně jako GTA3.


nové obrázky

Především majitelé Xboxu v Severní Americe ocení podporu služby Xbox Live, přes kterou půjdou hrát tři multiplayerové módy: Tag, Stay Away a Capture the Gold. Do každé hry se přitom bude moci zapojit až 16 hráčů, pro ostatní mody (Cruise, Blitz, Checkpoint), které půjdou hrát samozřejmě i singlově, to bude pouze polovina. Microsoft navíc plánuje uvolňovat přes Xbox Live i další modely aut a přídavky do hry. Vzhledem k povaze služby by to klidně mohly být i další městské části nebo nové typy hry. Uvidíme, s čím se Microsoft vytasí pro nás PCčkáře. Perličkou na závěr je nedávné setkání Billa Gatese a Shaquilla O’Neila z týmu Los Angeles Lakers, kteří si společně zahráli právě betaverzi Midtown Madness 3 a ve stylu Xbox Live použili i k sadě dodávaný hlasový komunikátor. Škoda, že se nedozvíme, jak jejich herní konverzace probíhala - možná bychom alespoň odtušili, jestli je Bill stejně mazaný hráč a řidič jako manažer.
zdroj: Gamebiz

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.