zavřít

MP střílečka Cratered

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Furious Entertainment, tvůrci úchylné 2D hopsačky Hateful Chris: Never Say Buy, přicházejí se svým novým titulem, multiplayerovou akční střílečkou Cratered.

zdroj: Archiv

Ta je postavena na jejich vlastním enginu. Cíl vypadá jednoduše - vybrat team a následně porazit a zničit nepřátele, vyhrát peníze, splnit úkoly a koupit větší loď a lepší zbraně.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Je plánováno 25 levelů, z nichž každý bude tématicky jiný a bude oplývat jiným klimatem. Jedno však všechny budou mít společné - průmyslový věk, podobný tomu, který vytvořil Jules Verne. PCéčková verze této hry bude ve vývoji asi tak do konce příštího roku, avšak hratelná demoverze by měla vyjít už tento pátek.
zdroj: Avault zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.