zavřít

MP demo Lost Planet: Extreme Condition brzy

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Teploty venku už jdou zase dolů a tak aspoň budete vy, co máte nebo do 23.

listopadu budete mít konzoli Xbox 360, dobře připraveni na zážitek, který vám poskytne před samotným nástupem plné verze hratelné multiplayerové demo arktické sci-fi střílečky Lost Planet: Extreme Condition. Plány ohledně jeho vydání ve výše zmíněném termínu dnes ohlásila společnost Capcom a svou tiskovou zprávu doplnila pěticí nových screenshotů, které nyní máte možnost shlédnout v naší galerii.


V demu, které má být k dispozici pochopitelně přes Xbox Live Marketplace, si budete moci vyzkoušet online bitky v části hry nazvané Pirate Fortress, a to ve čtyřech herních módech - Elimination, Team Elimination, Post Grab a Fugitive. Podpora tu bude až pro 16 hráčů. Na výběr má být z několika různých zbraní a oťukat si budete moci také unikátní robotické útočné prostředky nazvané Vital Suits. Plná verze Lost Planet: Extreme Condition má vyjít v lednu 2007.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.