zavřít

MotorStorm Pacific Rift scany a info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Šest stránek v polském časopise s dalšími detaily a obrázky z pokračování zatím nejprodávanější PS3 hry. + UPDATE

Polský časopis Replay přinesl na celkem šesti stránkách několik novinek o závodech MotorStorm 2 čili nástupci v současnosti vůbec nejprodávanějšího PS3 titulu (přes 3 miliony kusů). Neříká sice, jestli hra opravdu ponese spekulovaný podtitul Pacifica, zato se z něj lze dozvědět nové podrobnosti:

  • Přizpůsobení vzhledu (tvorba) vlastního jezdce a tuning vozidel (venkovní součásti či barva) ve stylu Forza Motorsport 2.
  • Patero prostředí na ostrově: džungle, pláže, jeskyně, pohoří a vulkanický kráter s lávou.
  • Bez možnosti přepnout do kokpitu, ale naopak s novými úhly pohledu kamery při srážkách.
  • Masivní nasazení efektu motion blur.
  • Split-screen v plných detailech a bez kompromisů v grafice.
  • Možnost pustit si při hraní vlastní muziku.
MotorStorm 2 vyjde letos na podzim na PS3 - více v předchozích článcích.

Update 4.4. - čtenáři s přezdívkou Gonzi z diskusního fóra děkujeme za překlad dalších informací z polštiny:
    "U MotorStormu jsme se soustředili na brutální off-road závody na nevypočitatelném terénu. Pro MotorStorm 2 jsme chtěli udělat něco úplně jiného, než kamennou poušt jako v 1. Tropický ostrov se zdá být ideálním místem na další představení a poskytuje mnohem různorodější terén, než poušť. Ale i z tak mrtvého terénu jakým je na první pohled oka písečná rovina a vyschlé koryto řeky jsme dostali hodně různorodé a zajímavé tratě."

    Taky tam píšou něco o hromech a blescích na obloze, což má s jinýma věcma dohromady dodat na atmosféře. + Vylepšený systém poškození / Dlouhá a různorodá závodní kampaň.
zdroj: Replay, forum

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.