Morrowind, America II, Dredd vs. Death
zdroj: tisková zpráva

Morrowind, America II, Dredd vs. Death

18. 5. 2003 22:22 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Druhý datadisk k oblíbené a úspěšné RPG The Elder Scrolls: Morrowind se jmenuje Bloodmoon a my jsme o něm na našich stránkách psali již několikrát.

Dnes vám jej připomeneme pouze krátce, neboť nyní především přinášíme sadu nových screenshotů. Kromě toho by tento addon měl vyjít už tento měsíc, takže se o jeho přednostech či nedostatcích dozvíte podrobněji tak jako tak zanedlouho. Jako správný datadisk s sebou Bloodmoon přinese spoustu zajímavých novinek a vylepšení. Abyste řádně vyzkoušeli nové zbraně, budou zde připravená nová monstra. Vy sami se budete moci stát také monstrem, to když se začnete měnit každou noc ve vlkodlaka. Hru vyvíjí Bethesda a vydávat ji bude Ubisoft.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Bloodmoon galerie  ||  America II galerie  ||  Judge Dredd vs. Judge Death galerie

Na divoký západ vás přivede hra America II z dílen Exortus a Data Becker. I tento titul se může pochlubit několika novými přírůstky v naší galerii, jejich převážná část je však tvořena modely různých postaviček, se kterými se ve hře setkáte. America II navazuje na stejnojmennou RTS vydanou v roce 2001. Bude se odehrávat v období mezi léty 1820 - 1880 a budete si moci vybrat z pěti hratelných stran - Apačové, Komančové, Mexičané, Američané a zlatokopové. Kromě nich se zde budou ale potulovat ještě psanci, které budete moci za úplatu naverbovat. Hra by vám měla nabídnout 30 single-player misí, přičemž bude na výběr ze tří obtížnostních úrovní. Vydání America II je naplánováno na letošní rok.

Na post-apokalyptickou střílečku Judge Dredd vs. Judge Death už se mohou těšit i ti hráči, kteří nevlastní ani PC, ani PS2, ale zato jsou majiteli Xboxu nebo Gamecube. NDA Production totiž na začátku tohoto měsíce oznámila, že se chystají i tyto dvě verze. Tento projekt, vznikající v dílnách společnosti Rebellion by se měl na trhu objevit v druhé polovině tohoto roku. Hráči v roli soudce Dredda zavítají do 22. století a města obývaného 400 miliony obyvatel, z nichž každý je potencionálním kriminálníkem. Vaším úkolem bude střežit právo a pořádek. Hra je postavena na Asura enginu, který kromě toho, že podporuje různé efekty včetně tzv. "hadrové panenky", umožňuje také kooperativní hru. Chybět nebude ani multiplayer až pro 32 hráčů přes LAN i Internet.
zdroj: RPGPlanet, PR

korgull

Nejnovější články