zavřít

Morová nákaza v Neverwinter Nights

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

BioWare Corp. stále usilovně pracuje na svém nadcházejícím titulu Neverwinter Nights a tak Vám i dnes můžeme přinést několik nových obrázků.

Neverwinter Nights se bude skládat z celkem pěti kapitol včetně předmluvy, která bude sloužit k uvedení hráče do onoho úžasného fantasy světa, objasnění základních ovládacích prvků a seznámení s jeho vlastním hrdinou.

Svou kampaň začnete kdesi na severu ve městě Neverwinter, těšně předtím než udeří smrtící mor, který brzy zachvátí celé město. Možnou záchranu by mohlo poskytnout spřátelené město Waterdeep, kam také byla vyslána záchranná výprava. Místní kouzelník zde zatím shromažďoval určité kreatury, které by po doručení do Neverwinter mohly sloužit jako protilátka pro zákežnou chorobu. Karavana je však cestou na sever přepadena a kreaturky vypuštěny do hluboké noci. Na žádost Lorda Nashera jsou povoláni zdejší dobrodruzi, aby ony kreaturky pochytali, zlou nemoc vyléčili a odhalili tajemné zákulisí spiknutí chystaného v Neverwinter.


další nové obrázky

Nevervinter Nights bude obsahovat i tzv. "DM" (Dungeon Master) režim, což dá hráčům stručně řečeno šanci "zahrát si na boha". Tato vlastnost Vám umožní v reálném čase měnit stupeň obtížnosti, umístit či odebrat kreatury, různé jiné položky, ovládat NPC i různá monstra. Bioware navíc ke hře připojí tzv. "Aurora toolset", díky němuž si budete moci vytvořit nové světy, do kterých můžete mmj. naimportovat rovněž své vlastní obrázky a nebo hlasy. Tento toolset je mnohem víc než obyčejný editor. Obsahuje totiž téměř kompletní vývojové prostředí (kompilátory i konventory), které všechno udělá za Vás. Pouhým jednoduchým kliknutím myši do klasického pop-down menu.

Neverwinter Nights by se měl objevit již během letošního léta. Podrobné informace o výše zmíněných věcech najdete zde.
zdroj: GSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.