zavřít

Moonshine Runners info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Již je to skoro rok, co ruští vývojáři KD-Lab oznámili vývoj bláznivých arkádových závodů Moonshine Runners a jelikož jsme vás o nich doposud neinformovali, chtěl bych to dnes napravit.

zdroj: Archiv

Podle toho, co se dá vypozorovat z obrázků, si tato hra přízvisko bláznivá rozhodně zaslouží - podivná vozidla (auta se snad ani říct nedá) složená ze tří samostatných částí, které hráč může postupně modifikovat; podivní řidiči s odlišnými vlastnostmi (energie, rychlost, řízení atd.); podivná pestrobarevná grafika, prostě všechno je takové podivné :).

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Moonshine Runners obsahuje kombinovaný grafický engine nazvaný Surmap ART, který pro zobrazování členitého terénu používá Voxelovou technologii, naštěstí dostatečně modifikovanou, takže ji lze akcelerovat. Vozidla, postavy a ostatní objekty již jsou vykreslovány pomocí klasických polygonů. zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.