zavřít

MoonBase Commander pro začátečníky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

MoonBase Commander je nová strategická hra, kterou nám brzy přinese společnost Infogrames.

Podle tvůrců, kterými je Humongous Studio, by se tato hra mohla stát jakousi startovací rampou pro začínající stratégy, kteří ještě příliš nevědí o čem je řeč. MoonBase Commander by je prý měl přivést na tu správnou cestu.


další nové obrázky

MoonBase Commander svým hráčům poskytne jejich vlastní lunární teritorium, na němž budou mít za úkol vybudovat tu nejsilnější kolonii v galaxii. Klíčem k vítězství přitom bude nalézt a správně využít všechny hodnotné zdoje energie. Nutné bude také bortit tytéž úmysly konkurenčních hráčů. K obraně proti rivalům Vám poslouží jak zbraně, tak samozřejmě různé štíty. MoonBase Commander by si měli oblíbit nejen již zmiňovaní nováčkové, ale také zkušenější hráči. K dispozici bude kromě sólo hry i hra týmová, přičemž v single-playeru půjde vybrat ze dvou módů.
zdroj: Avault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.