MoH AA: Breakthrough, Xenus (Boiling Point), Beyond Divinity
zdroj: Archiv

MoH AA: Breakthrough, Xenus (Boiling Point), Beyond Divinity

24. 7. 2003 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Možná se smyslem vašeho hráčského života stala válečně laděná série Medal of Honor a proto netrpělivě čekáte na nový datadisk k tomu dílu, který vývojáři nazvali Allied Assault.

Addon vzniká v dílnách TKO Software, nese podtitul Breakthrough a my vám z něj dnes můžeme nabídnout pár nových screenshotů. Děj se bude odehrávat ve Středomoří a samozřejmě se můžete těšit jak na nový arzenál zbraní, tak na nový herní mód v multiplayeru. K vydání by mělo dojít letos v září.

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
MoH AA: Breakthrough galerie  ||  Xenus galerie  ||  Riftrunner galerie

Akce vás čeká i v následujícím titulu, ze kterého máme nové ukázky. Nese název Xenus a vypráví o muži jménem Kevin Mayers, který se vydal do nebezpečného prostředí Kolumbie hledat svou ztracenou sestru-novinářku. Nejde o čistou akci, nýbrž o akci zkombinovanou s RPG prvky. Příběh má být nelineární a vzhledem k politickému i společenskému podnebí v dané oblasti, si budete muset dávat hodně velký pozor na to, s kým a o čem jednáte. Hra bude vybavena multiplayerem s podporou technologie GameSpy. Do konce léta by měl být prý znám konečně i vydavatel, který Xenus roznese do jiných než rusky mluvících zemí a když to vyjde, do konce roku nebo na začátku roku příštího bude hra v obchodech.

Do třetice vám můžeme nabídnout také nové screenshoty z připravované RPG Riftrunner (Beyond Divinity). Pokud o této hře slyšíte poprvé, měli byste vědět, že ji chystají Larian Studios, tvůrci slavné Divine Divinity. Se slavnou RPG toho ale má nový titul společného mnohem více než jen tvůrce, navazuje na ni s 20letým odstupem a má být dokonce i jakýmsi vyplněním mezery mezi prvním a (teprve chystaným) druhým dílem. Kromě toho Riftrunner poběží na stejném, ale vylepšeném enginu. Další podrobnosti o hře naleznete v naší nedávné zprávě.
zdroj: TTGAVIGNhomepage

korgull

Nejnovější články