zavřít

Modely jednotek pro Combat Mission 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Šest nových přírůstků dnes zaznamenala galerie k pokračování oblíbeného Combat Mission: Beyond Overlord, který vyšel zhruba přede dvěma lety pro PC a také Mac.

Hra nese název Combat Mission: Barbarossa to Berlin a jak už všichni jistě víte, není tento podtitul pouhým plácnutím do větru. Tato hra bude simulovat boje na východní frontě od roku 1941 (zahájení operace Barbarossa a Hitlerův útok na Rusko) do 1945 (do obsazení Berlína Sovětskými vojsky).


nové obrázkykompletní galerie

Combat Mission: Barbarossa to Berlin bude obsahovat armády šesti národů - Německo, Rusko, Finsko, Italie, Maďarsko a Rumunsko - s veškerou infanterií, obrněnými jednotkami, vybavením a formacemi z té doby. To je více než 200 různých jednotek a čtyři zeměpisná území (Finsko, severní, centrální a jižní fronta). Očekávat prý můžete asi 50 bitev a operací, multiplayer pro 2 hráče při TCP/IP nebo PBEM a zahrnut bude také plný editor scénářů a map.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra Vampyr (SWITCH)

  Akční RPG s temnou atmosférou od tvůrců Remember Me a Life ...

  1499 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.