zavřít

Mobile Forces screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Uplynulo zhruba půl roku od oznámení týmové first-person akce Mobile Forces, kterou chystají...

Uplynulo zhruba půl roku od oznámení týmové first-person akce Mobile Forces, kterou chystají Rage Software na Unreal enginu a do sekce screenshotů dnes přibyla sada devíti nových obrázků:


další nové obrázky

Jak název Mobil Forces napovídá, půjde zde mimojiné o souboje mobilních jednotek jezdících po mapě v autech. V tu chvíli stačí šikovně trefit pneumatiku a řidič inkiminovaného vozidla je hned v úzkých, neboť mu řízení táhne na jednu stranu (dokud se kolo po pár sekundách neobnoví) a stává se pro nepřátelský tým snadným terčem. Každé auto také potřebuje k pohybu nějakou pohonnou hmotu, která patří mezi hořlavé látky, takže je jednoduché si domyslet, že nejvhodnější bude mířit na nádrž s naftou či benzínem.

Více informací o hře Mobile Forces, která by měla vyjít v druhém čtvrtletí, se dočtete v této starší novince nebo na adrese Mobile-Forces.com, kde se nachází před pár dny spuštěné oficiální stránky.
zdroj: ActionTrip

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.