zavřít

MMORTS Trade Wars: Dark Millenium

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jedním z titulů, jejichž vydání je plánováno na letošní rok, tedy na rok 2002, je i online hra Trade Wars: Dark Millenium.

zdroj: Archiv

Tato hra se svým zaměřením řadí mezi masivně multiplayerové real-time strategie (MMORTS) a své hráče vezme na cesty plné napětí, záhad a dobrodružstí, nechá je nahlédnout do nejtemnějších koutů hlubokého vesmíru a poodhalí roušku tajemství vzdálených a úplně cizích světů. Jak již název napovídá, v Trade Wars půjde především o budování společností zabývajících se obchodem a uhájení svých obchodních cest. Rozdíl oproti současným obchodníkům však bude v tom, že Vy budete řídit vesmírnou loď, objevovat planety v nekonečném kosmu a setkávat se a bojovat tak s tvory a rasami oplývajícími nejrůznějšími způsoby boje.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Někdy do konce tohoto měsíce by se hra měla dostat do fáze beta-testování, takže snad nebude trvat dlouho a všichni fanouškové online strategií si budou moci užívat. Zajímavé je i to, že i když se nejdříve vydá verze pouze pro PC, tvůrci, kterými jsou Realm Interactive, počítají v brzké době také s verzemi pro Macintosh a Linux. Do budoucnosti se uvažuje i o dalších verzích pro konzole s připojením na internet.
zdroj: Avault zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.