zavřít

MMORPG Star Wars Galaxies pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Masivně multiplayerová online RPG, Star Wars Galaxies, si jistě získá srdce nejen mnohých fanoušků kultovního seriálu, ale také nadšenců do online her.

Star Wars Galaxies je vyvíjena společnostmi Sony Online Entertainment a LucasArts Entertainment Company a její uvedení je plánováno na druhou polovinu letošního roku. Na oficiálních stránkách této MMORPG, se objevilo pár nových obrázků, které dnes zdobí také naši galerii.


další nové obrázky

Star Wars Galaxies Vás uvede do doby galaktických občanských válek. Mnohá místa, planety a objekty jsou přejaty právě z Episody I. Tvůrci však plánují zahrnutí některých prvků z Episody II a chybět nebudou ani naprosto nové světy. Seznam a počet planet, které na Vás v nekonečném vesmíru čekají zatím není k dispozici, nicméně je jisté, že spolu s rozmanitostí míst, která navštívíte, můžete utrpět leckterá překvapení ze strany počasí. Hra bude doprovázena hudbou velice podobnou té, kterou znáte z původních filmů. Zatím bude na výběr "pouze" z osmi hratelných ras - Rodians, Mon Calimari, Twi'lek, Human, Trandoshen, Bothan, Zabrak a Wookiees. Zatím píšu proto, že tvůrci slibují přidání několika dalších v případných budoucích addonech. Zajímají-li Vás další informace, určitě navštivte oficiální stránky hry, kde se můžete dozvědět spoustu podrobností anebo stáhnout několik tématických walpaperů.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.