Mistrem magie ve hře Lethal Dreams
zdroj: Archiv

Mistrem magie ve hře Lethal Dreams

2. 10. 2002 20:06 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Nová role-playing strategie, neboli strategie s prvky RPG, s názvem Lethal Dreams není ničím jiným než dalším z titulů, které své hráče uvedou do magického světa fantasie.

Ve světě, který vám tímto projektem představí ruští vývojáři Boolat Game Development, však nebude rytířů a neuslyšíte řinkot mečů, zato si do sytosti užijete různých čar a kouzel. Některé efekty vyvolané čarovným uměním jsou zachyceny na obrázkách v naší galerii, kam dnes přibylo pár nových kousků.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

V Lethal Dreams se vše točí okolo šesti magických principů zastoupených vždy jednou hratelnou postavičkou a sedmého magického učení dostupného všem. Oněch šest kouzelnických mistrů nebude možno před hrou jako takovou dále definovat. Prostě si jednoho z nich zvolíte, tím bude určena i jeho magická orientace a hra může začít. Protože pro vás připravujeme rozhovor s jedním z tvůrců hry, více už nyní neprozradíme. Snad jen poodhalíme jednu z chystaných otázek a k ní příslušející odpověď.
    Otázka: Můžete nám osvětlit, jak funguje systém magie? Jaká kouzla a kreaturky se nám v Lethal Dreams představí?

    Odpověď: Právě systém magie je to, na co jsme hrdí. Efektivnost kouzel závisí na nejrůznějších parametrech, od místa, kde se nacházíte a množství many, po samotný cíl kouzla. To vše se může zdát na první pohled dosti náročné, ale opravdu jenom na ten první pohled. Vyvolání kouzla bude akce názorná, herní interface vám dá totiž jasně najevo, co se vlastně stane. Např. když budete chtít použít na určitou oblast kouzlo "Word of Flame", nastane ohnivá exploze, pokud však použijete Fire Storm, stanete se svědky oživnutí bytosti zvané Fire Spirit... [více již brzy]
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články