zavřít

Microsoft Train Simulator info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na léto chystá Microsoft hodně netradiční vlakový simulátor, který se snad ani nemůže jmenovat jinak než Microsoft Train Simulator.

zdroj: Archiv

S vláčkama jsme se setkali například v Railroad Tycoonu, ale tam jsem budovali železnice a celý systém s tím spojený. Microsoft oproti tomu vytvořil hru, kdy se stanete strojvedoucím a budete si jezdit sem tam. Sám si dost dobře nedovedu představit, jak to bude hratelné. Na výběr budete mít z devíti různých vláčků, které budou tvořit jakýsi průřez celým stoletím. Také lokace budou různé - od Anglie let dvacátých přes americké stepi až po industriální Japonsko s jejich šinkanzeny (snad jsem to napsal správně). Hráči si navíc budou moci v přiloženém editoru vytvářet své vlastní tratě. Více informací přináší nejnovější preview na CDmag nebo tomto starším na GZ.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.