zavřít

Microsoft chystá NHL Rivals 2004 pro Xbox

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

NHL Rivals 2004, přesně tak se bude jmenovat nová sportovní hra od Microsoftu, určená pouze pro konzoli Xbox.

Samotná její podstata a většina herních rysů se nebude příliš lišit od podobných titulů ani od her, které Microsoft na poli sportovních simulací vydává. Velkým plusem se však stane podpora Xbox Live a tedy i možnost zahrát si NHL Rivals 2004 v multiplayeru včetně užití hlasové komunikace. Díky této službě si budou hráči moci také stahovat nové updaty (například aktuální sestavy týmů) a rozšíření. Prvních pět obrázků naleznete zde.


kompletní galerie

Vývoje titulu se ujme přímo Microsoft Game Studios, tedy herní divize známého softwarového gigantu. Její manažer Kevin Browne říká, že popularita samotného ledního hokeje je založena na ztotožnění fanoušků se svými týmy a jejich neustálém soupeření o vítězství. Abychom si podobnou atmosféru mohli vychutnat i s NHL Rivals 2004, snaží se tvůrci do hry klasicky implementovat co nejautentičtější prvky hokejových zápasů. Titul tak pod oficiální licencí nabídne všechny ligové týmy, stadiony atd. Samotné datum vydání zatím nebylo ohlášeno, pravděpodobně bude hra k dispozici koncem letošního roku, tedy ve stejné době jako NHL 2004 od Electronic Arts, které by tím mohlo dostat konečně nějakou pořádnou konkurenci.
zdroj: PR, Xbox.IGN, TTG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.