zavřít

Micro Commandos ovládnou naši planetu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Představte si, že jste jenom 10cm vysocí, jste z jiné planety a chcete ovládnou tento svět i když je v něm všechno tak strááášně moc veliké.

Obyčejné mourovaté kotě se Vám najednou bude zdát spíš jako příšerný krvežíznivý tygr. Přesně to Vás totiž čeká v připravované RTS od společnosti Monte Cristo. Ta se Micro Commandos (tak se hra jmenuje) chystá vydat ještě letos během brzkého léta. Jak si malí ufounci dokážou poradit s nástrahami našeho gigantického světa Vám alespoň částečně poodhalí naše nové obrázky.


další nové obrázky

Micro Commandos je jednotka úplně malých moci chtivých mimozemšťánků, kteří se nejdříve budou muset v našem světě naučit získávat základní prostředky pro to, aby byli schopni přežít. Až se jim povede ovládnout techniku získávání jídla, energie a materiálů pro své budovy (až 24 různých typů), mohou se začít věnovat cílu, který si před přistáním na Zemi určily - ovládnout modrou planetu. Aby to ale nebylo tak jednoduché, budete si moci vybrat hned ze dvou miniaturních ras vetřelců, za něž si dobývání Země vyzkoušíte. Vašimi nepřáteli se kromě domácích mazlíčků či jiných méně oblíbených tvorů žijících v lidské společnosti (pavouků, miší, krys...), stanou další dvě rasy, které měli zřejmě stejný nárok na naši planetu. Až projdete základní tutorial se čtyřmi misemi, rozjede se velká kampaň rozdělená do dvou kapitol (celkem 12 misí). Jak je patrné z našich obrázků, Vašimi působišti se stanou nejrůznější místa, vč. pizzerie, diskotéky, muzea, školy ... (13 lokací).
zdroj: GamersHell

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.