zavřít

Michael Schumacher Racing World info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po loňském zklamání v podobě Open Kart fanoušci závodních titulů stále čekají na hru, která by věrně simulovala závody motokár.

Nově oznámená hra Michael Schumacher Racing World od rakouského JoWoodu má prý nabídnout velice realistický zážitek z hraní, a díky licenci si hráči navíc zajezdí přímo za světového šampióna Formule 1 – Michaela Schumachera, který stejně jako většina ostatních závodníků na motokárách (Karts) začínal.


další nové obrázky

Michael Schumacher Racing World má nabízet tři různé typy motokár (FUN ICA FSA), přičemž každá bude s odlišným ovládání a jinou obtížnostní úrovni. Ta bude růst v závislosti na zkušenostech hráče a vyhraných závodech. Jinak nemůže chybět ani podpora multiplayeru a přítomnost devíti závodních okruhů, což není zrovna moc. Podle vyjádření vydavatele v diskusních fórech by se velice brzy měly objevit další informace, datum vydání Michael Schumacher Racing World je naplánováno na červen tohoto roku.
zdroj: JoWood

levis&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.