zavřít

Mechaničtí gladiátoři v Phantom Crash

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Víte jak bude vypadat Tokyo v roce 2031? Asi ne, že jo? Nevadí, dozvíte se to v nové japonské 3D akční hře Phantom Crash, která by měla být vydána někdy v druhé polovině letošního roku.

zdroj: Archiv

I přesto, že je tento projekt zatím zahalen tajemstvím, máme pro Vás několik prvních obrázků a skic. Phantom Crash má být vydána v první řadě pro Xbox, ale později bude portnuta také na PC. Jak si můžete na přiložených obrázcích všimnout, budou se futuristickým městem prohánět mechaničtí válečníci - "Scoobees", kteří jsou zdrojem zábavy v podobě gladiátorských zápasů pro zdejší lidi.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Tyto stroje se velice podobají ještě nedávno dosti propagovaným hračkám stvořeným podle japonských kreslených filmů - transformers - a některé z nich budou mít i možnost různým způsobem se maskovat (viz obrázky). Hráči budou uvnitř těchto mechanických gladiátorů a budou se snažit svého oponenta zlikvidovat.
zdroj: DTF zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.