Massive Assault: Phantom Renaissance screeny
zdroj: tisková zpráva

Massive Assault: Phantom Renaissance screeny

22. 10. 2004 23:23 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Wargaming.net je tu po měsíci opět se sadou 30 nových obrázků ze své nadcházející strategické hry s názvem Massive Assault: Phantom Renaissance, jejíž vydání je naplánováno na první čtvrtletí příštího roku.

Tyto nové ukázky prezentují dvě nové planety z celkových deseti: Inferno - říši ohňů, lávy a vulkánů; a stanici "Thunder", která byla vybudována coby orbitální bojová základna okolo jednoho asteroidu. Každé z těchto míst je tak jiné, že je zde třeba využít i rozličných bojových stylů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Obrázky také zachycují novátorský "Assault" mód, který bude skýtat akci za nepřátelskou linií a dodá hře i trochu sabotážního ducha. Hráč bude moci rekrutovat malé úderné oddíly (při hře na snadnou obtížnost mohou být i větší) a s pomocí výsadkových lodí je vysazovat na označeném místě v nepřátelském území. Massive Assault: Phantom Renaissance bude rovněž obsahovat mód kariéry se znatelnými prvky RPG. Těšit se jinak můžete na dvě kampaně, 20 single-playerových misí, novou A.I., deset nových jednotek, unikátních pro každou ze stran a v neposlední řadě také nový mód kamery ve stylu CNN.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články