zavřít

Massive Assault: Phantom Renaissance = Domination

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro fanoušky tahové taktické strategie Massive Assault máme nyní informace ohledně chystaného datadisku s podtitulem Phantom Renaissance.

Především jde o jeho přejmenování, které má zřejmě na svědomí vydavatelská společnost DreamCatcher, jež se podle včerejší tiskové zprávy ujala vydavatelských práv. Massive Assault: Phantom Renaissance se tedy od teďka jmenuje Domination a její vydání v Evropě je naplánováno na letošní duben (v Americe vyjde už v únoru). K dispozici jsou i nové ukázky.


nové obrázkykompletní galerie

Domination vypráví o konfliktu mezi dvěma frakcemi na vzdálených planetách. Jde o Free Nations Union a Phantom League. Jejich konflikt je veden na zemi, na vodě i ve vzduchu. Těšit se můžete na 2 rozsáhlé kampaně, 20 nelineárních scénářů a 10 planet pro herní mód zvaný World War. Zároveň zde budou dva nové módy - Assault a Career. Opomenut není ani multiplayer s mozžností hry pře LAN i Internet, anebo pouze s AI, případně jako "Hot Seat".
zdroj: WP

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.