zavřít

Masivně multiplayerový The Endless Forest

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak to tu ještě nebylo.

Masivně multiplayerová hra, ve které by byli všichni hráči jeleny. Jmenuje se The Endless Forest a je dílem belgických vývojářů Tale of Tales. Je to hra nenásilná, ale zároveň si v ní ani nezachatujete. Nebo alespoň ne takovým způsobem, jaký byste čekali. Přestože oni jeleni mají lidské tváře (viz ukázky v naší galerii), veškerá komunikace probíhá typicky zvířecím způsobem, v tomto případě jazykem jelenů. To znamená, že budete moci troubit jako jeleni, funět, drbat si hřbet o strom, prostě dělat všechny ty věci, které dělá tato vysoká zvěř, aby si pokecala s jedinci svého druhu.


Uznejte, že jde o originální dílko. A to ještě není vše. The Endless Forest je vyvíjena fázově, přičemž jednotlivé fáze jsou veřejnosti okamžitě přístupné přes oficiální stránky. Další vývoj je tedy ovlivněn i míněním hráčů samotných, kteří debatují v oficiálním diskusním fóru. The Endless Forest je nicméně především místo, kde se můžete se setkávat s přáteli jen tak, hrát si s nimi. Je to místo, kde vás nic netlačí, žádné úkoly, ani zákony. Jen tak se coby králové lesa procházíte mezi stromy, a čekáte, co se stane. The Endless Forest je virtuálním prostředím pro umělecké experimenty. Tato hra vám dokonce může posloužit i jako interaktivní screensaver, taková mírumilovná oáza. Podrobnosti o tom, co všechno je v této hře možné, zjistíte na oficiálních stránkách, kde si ji rovněž můžete stáhnout. A to nejlepší nakonec - je to zadarmo! ;)
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.