zavřít

Masivně multiplayerové RPG Auto Assault

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O masivně multiplayerové hře Auto Assault jsme dosud psali pouze jednou (zde), a to loni před výstavou E3, když se o ní objevila vůbec první zmínka.

Dnes vám tuto jistě velmi zajímavou MMORPG zasazenou do post-apokalyptické budoucnosti můžeme představit také prostřednictvím obrázků, které dnes obohatily naši galerii. Vývojem Auto Assault se zabývá studio NetDevil LTD, jež právě v těchto dnes spustilo konečně i oficiální stránky svého díla, kde se toho o něm můžete dozvědět velmi mnoho a případně se i přidat ke komunitě příznivců.


nové obrázkykompletní galerie

Jak už sám název titulu napovídá, v Auto Assault budou důležitou, ne-li rovnou hlavní, roli hrát vozidla. Do rukou se vám budou moci dostat různé typy, od aut, přes motorky, až po tanky. Herní svět je domovem tří frakcí - lidí, mutantů a biomeků. Asi je vám jasné, že kamarádit se rozhodně nebudou. Každé jde totiž o nadvládu světa a právě vozidla budou jejich hlavním prostředkem, jak toho dosáhnout. Hráč si bude moci pochopitelně vybrat, ke které z těchto stran se přidá. Tvůrci slibují, že si zde přijdou na své hráči všeho druhu, tedy jak ti sóloví, tak ti, co vyznávají kooperativní hru, a samozřejmě také příznivci PvP. Hra je postavena na enginu Havoc 2, díky němuž je herní svět mj. i velmi poddajný různé destrukci. Těšit se prý můžete i na unikátní systém misí.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.