Masivně multiplayerová RTS Society
zdroj: tisková zpráva

Masivně multiplayerová RTS Society

10. 7. 2006 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Zatím ne úplně jistou budoucnost má projekt s názvem Society.

Jedná se o masivně multiplayerovou online real-time strategii vývojářů Stardock, kteří však v současné době nemají dost lidí, aby se mohli této hře věnovat naplno, neboť momentálně soustředí své síly na datadisk pro Galactic Civilizations II, pak prý mají v plánu hru The Political Machine, a aby toho nebylo málo, tak po ní mají pracovat ještě na dalším datadisku pro Galactic Civilizations II. Vskutku nabitý program na hodně dlouhou dobu dopředu. Proto teď také shánějí schopné lidi, kteří by rozšířili jejich řady a mohli být vyčleněni právě na projekt Society, který se vám dnes pokusíme představit, už jen proto, že minulý týden vyšly dvě nové ukázky, jež jsme doplnili dvěma poněkud staršíma (březnovýma).

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Society je zasazena do světa, jehož počátky sahají do období předcházejícího středověku. Tento svět je rozdroben na tisíce malých provincií. Hráč začne svou hru s jednou takovou oblastí, kterou bude postupně rozvíjet a zvětšovat přes ty další. Může přitom zvolit cestu obchodní/diplomatickou anebo dobyvačnou. Ve své provincii budete moci budovat celá města, stavbou cest, farm, obchodů, škol, knihoven, bank, zbrojnic, kasáren, továren, atd. Tato města budou generovat peníze, populaci a další zdroje potřebné k rozmachu.

Society je prý vyvíjena tak, aby si ji mohl zahrát každý, bez ohledu na to, jakou platformou disponuje. Pokud vše půjde, jak má, ještě letos se dočkáte veřejného betatestování. Vydání se předpokládá v příštím roce. Poskytovány mají být dvě verze - jedna zdarma a druhá prémiová s rozšířeným obsahem a komplexnějšími možnostmi (měsíční předplatné se odhaduje na částku mezi 10 až 15 dolary). Více se o této hře dozvíte na oficiálních stránkách.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články