Masivně multiplayerová RTS Ballerium
zdroj: Archiv

Masivně multiplayerová RTS Ballerium

12. 9. 2002 13:13 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Příznivci "velkých" strategií jistě uvítají snahu izraelského tvůrčího studia Majorem o vytvoření masivně multiplayerové real-time strategie, kterou nazvali Ballerium.

Jestli jste si tedy doposud šudlali něco jenom tak na svém malém písečku, anebo tak maximálně vybíjeli své dobyvačné a budovatelské choutky v rámci několika přátel a zdálo se vám to málo, až se konečně jednou MMORTS Ballerium objeví, budete mít možnost projevit se ve skutečně velkém měřítku. Pokud dobrá nálada tvůrcům navíc vydrží, možná se dočkáte i toho, že si samotnou hru budete moci stáhnout zadarmo nebo jen za nějaký hodně malý poplateček. Po nějakém čase ale stejně budete vyzváni se zaregistrovat a platit za hraní nějaký měsíční paušál, jako je to u jiných MMOG. To se ale časem teprve uvidí. Přeci jen je hra zatím pouze v prenatálním stadiu, betatestování se předpokládá až na začátku příštího roku. My už pro vás v naší galerii máme screenshoty a nějaký ten koncept, abyste měli představu, s jakými tvory v této hře budete mít tu čest.

Obrázek Obrázek Obrázek
nové obrázkykompletní galerie

V Ballerium do své moci získáte velké množství jednotek, budete vládnout městům, stavit kostely, a povedete i nespočet válek proti jiným zarputilým hráčům. Pokud se do velkých podniků pouštíte sami neradi, pak jistě oceníte i možnost spolčování se s dalšími pařany do větších organizací, jako jsou klany, hordy nebo i celé státy. Zajištěno bude i to, že pokud je hráč nucen ze hry odejít a přepne se do režimu offline, z hráčského světa Ballerium prostě jen tak nezmizí. Kontroly nad jeho jednotkami se ujme umělá inteligence a ostatní hráči tak budou moci nerušeně pokračovat ve své činnosti. Hra by měla přitom umět podporovat neomezené množství hráčů, a to v tom jednom celém světě (ne na různých serverech), světě plném bizardních kreaturek zvaném Ballerium. Majorem kvůli tomu sestrojili svoji vlastní technologii, která mj. oplývá také jakýmsi nekonečným generátorem map, jedinečným komunikačním protokolem, speciálně navrženým serverovým enginem a přizpůsobivým algoritmem umělé inteligence.
zdroj: InGaminghomepage

korgull

Nejnovější články