zavřít

Mariňákem v Enigma: Rising Tide

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od naší první a zároveň poslední zmínky o připravované onlinovce Enigma: Rising Tide už uplynuly dva měsíce a teprve nyní pro Vás máme první obrázky, které Vás do této hry od nově vzniklé vývojářské společnosti Tesseraction Games zasvětí.

Jak jsme se také dozvěděli z rozhovoru, který byl uveřejněn na HomeLANu, měla by se Enigma na herním trhu objevit už letos v létě. Upřesnění se však dočkáme až na letošní E3. V současné době je v plánu betatestování, které by mělo proběhnout měsíc pře vydáním konečné verze hry. Zápisné bude činit pravděpodobně 10 dolarů a měsíční poplatek zatím nebyl stanoven. Obojí se stále ještě projednává.


další nové obrázky

Enigma: Rising Tide bude na poli MMOG výjimečným titulem mj. také proto, že se bude převážně odehrávat na moři. I když půjde o titul inspirovaný událostmi 2. světové války, hra Vás zavede do doby alternativní, kde se skutečné historické dění odehraje jinak, než je nám známo. Jak již bylo řečeno, Enigma bude zaměřena především na námořní bitvy, takže hráč bude obsluhovat své lodě, koordinovat svou snahu s jinými hráči a dělat prostě vše od nastavení plachet, po jednočlenné mužstvo, které způsobí pořádné nepříjemnosti nepřátelským obchodním lodím nebo tankerům. Aby Vás však plavba nekonečnými vodami nepřivedla k úplnému šílenstí, objeví se později také přístavy, a pokud budete mít zájem, zaválčíte si i ve vzduchu či na zemi. Enigma: rising Tide proti sobě postaví tři strany - USA, Německou Říši a Ligu Svobodných Národů. hráči se však budou moci ponořit do role postav, které nebudou soušástí ani jedné z uvedených stran (piráti, žoldáci). Více naleznete v tomto interview.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.