zavřít

MARCH! na Mars

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak jsme slíbili, tak jsme tu s podrobnostmi o nově ohlášené hře MARCH! a také s několika obrázky.

zdroj: Archiv

Tato kombinace FPS, arkády a taktické simulace Vás zavede do doby, kdy se začal kolonizovat Mars, ale protože ani ten moru zvaném lidstvo nestačil, opustili kolonisté rudou planetu a začali se stěhovat na další planety. Na Marsu už zůstaly pouze automatický průmysl a vysoce tajné výzkumné centrum patřící armádě. Nikdo si už nedokázal představit, že by snad lidstvo o tuto planetu projevilo zájem. Jednou byla z marťanského satelitního řídícího systému vyslána na Zemi nic neříkající zpráva, po níž se však spojení náhle přerušilo. Vláda se rozhodla vyslat na Rudou planetu výzkumný tým. Jeho cesta se však stala bojem o přežití...

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Hráč se stane neohroženým vůdcem jednotky vyslané na Mars a bude mít na starosti tým obrněných válečníků, které povede nehostinným marťanským prostředím proti ohromnému množství cyborgských vojsk. Těšit se prý můžete na vysoce realistické prostředí (že už by tvůrci hry byli na Marsu?), úžasné visuální i zvukové efekty, řadu užitečných a silných zbraní a intenzivní akci. Vše navíc budete moci pozorovat z prvního pohledu velitele jenotky. MARCH! je vyvíjena v dílnách HBM a vyjít by měla už v třetím kvartálu 2002.
zdroj: Buka zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.