zavřít

Malé okénko do The Sims: Superstar

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Electronics Arts upustili několik informací o svém nadcházejícím datadisku pro jejich bestseller The Sims.

Jak jsme vás již informovali, bude tento addon s názvem The Sims: Superstar zaměřen na hvězdnou kariéru obyvatel virtuální reality a umožní jim tak splnit sny možná nejen jejich, ale také jejich lidských protějšků. Hráči provedou svou postavičku světem zábavního průmyslu, budou se s ní postupně vypracovávat a kdo ví, třeba se jim společně podaří dojít až ke slavnému vrcholu rockové či filmové hvězdy, anebo i supermodelky/-modela. Žádný začátek není jednoduchý a tak váš hrdina bude muset podepsat smlouvu s talentovou agenturou ve fiktivní oblasti zvaném Studio Town, podobné Downtownu ad.


nové obrázkykompletní galerie

The Sims: Superstar umožní hráčům úplně nový způsob společenského vyjádření, na povrch vyplynou dosud neobjevené talenty Simáků, přičemž pochopitelně nebudete ošizeni o spousty zcela nových objektů spojených se zábavním průmyslem, ale i vrtochy slavných. K dispozici budou tedy karaoke, jeviště s mikrofonem, předváděcí molo, všechno, co je potřeba k filmování, apod. Unaveným, těžce upracovaným Simáčkům přijdou vhod různá pro relaxaci stvořená místa vybavená věcmi jako kyslíkový bar, bahenní koupel a další věci, které můžete vidět na některých z našich obrázků. Seznámíte se také z nových řadou postav, které se okolo tohoto průmyslu motají a jsou pro něj nezbytně nutné - fotograf, módní návrhář, choreograf, filmový režisér. S vaší slávou poroste také zájem o vaše soukromí a tak budete nuceni odolávat nátlakům paparazziů, a nadšeným fanouškům. Hra vám nabídne okolo 150 nových objektů, nové tváře, dekorace, tapety i podlahové krytiny. To vše by mělo být k dostání již letos v květnu.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.