Makin Magic, S.W. Over Normandy. Soldner
zdroj: tisková zpráva

Makin Magic, S.W. Over Normandy. Soldner

2. 8. 2003 17:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Sedmý datadisk The Sims: Makin Magic by měl být podle vyjádření EA již skutečně tím posledním, alespoň co se týče The Sims jedničky.

Pokud se mezi hráči uchytí i chystané plnohodnotné pokračování, je jisté, že se firma pokusí v nastoleném trendu pokračovat. Makin Magic (v němčině Hokus Pokus :) hodí Simáky do lehkého fantasy hávu, máme se připravit na kouzla, magii, 3 nové typy postav a zhruba 150 přidaných předmětů, mezi kterými se ale vedle kouzelných artefaktů objeví i ryze praktické věci typu nové kuchyně s vybavením atd. Možná si teď říkáte, že v Maxisu již skutečně neví, co by vymysleli, na druhou stranu zní tento nápad rozhodně originálněji než ty předešlé z Hot Date, Unleashed nebo Superstar.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
The Sims: Makin MagicSecret Weapons Over NormandySoldner: Secret Wars

Do úplně jiného světa nás zavede letecký simulátor z druhé světové války Secret Weapons Over Normandy, na kterém pracují Totally Games a LucasArts. Během třiceti misí usednete do kokpitu více než dvacítky autentických letounů, z nichž některé rozpoznáte i z dřívějších obrázků v naší galerii. Více se o náplni hry dozvíte z předchozích zpráv, případně z homepage.

Takticko-akční hra z vojenského prostředí Soldner: Secret Wars bude zaměřena především na multiplayer, do on-line hry se zapojí až 128 hráčů, kteří si budou moci také libovolně zvolit mezi pohledem z vlastní a ze třetí osoby. Podle nových informací z homepage se vývojáři rozhodli přepracovat modely zbraní. Ty se nyní budou skládat z vyššího počtu polygonů a využijí také detailnějších textur. Ukázky změn na modelech G36 a G36C si můžete prohlédnout tady. Soldner očekáváme stejně jako obě výše zmiňované hry během října.

ka

Nejnovější články