Máte námět či připomínku? Napište nám
Magic: The Gathering BattleGrounds
zdroj: Archiv
Obrázky

Magic: The Gathering BattleGrounds

21. 8. 2003 12:12 | autor: Redakce Games.cz |

Oblíbená karetní stolní hra Magic - The Gathering bude společností Atari na podzim tohoto roku vydána také v podobě pro Xbox a PC.

Jinak řečeno, Magic: The Gathering Battlegrounds, jak se nový projekt vývojářů ze Secret Level jmenuje, má být věrným převedením klasických kreaturek, čar a kouzel hry Magic, a jejich uvedením do 3D světa počítačů se strategickými souboji probíhajícími v reálném čase. V naší galerii jsou k vidění opět nějaké nové ukázky, které zachycují jak ničivý arzenál kouzelníků, tak brutální bitky mezi některými z kreatur.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Stejně jako původní stolní hra, i Magic: The Gathering Battlegrounds bude samozřejmě využívat základního principu pěti barev - černé, zelené, modré, červené a bílé. Z každé vyplývají nějaké specifické znalosti určitých typů aktivit, jako jsou útok, obrana nebo uzdravování. Hráč si bude moci vybrat až dvě barvy a jakkoliv je při přizpůsobování svých kreatur a kouzel kombinovat. Titul vám nabídne rozsáhlý single-playerový "Quest Mode", který bude vybaven příběhem založeným na historii Magic: The Gathering a objeví se v něm i řada nových postav i míst. Tento mód bude rozdělen do šesti kapitol sestávajících z až 15 úkolů. Zahrát si budete moci také online přes Internet.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články