zavřít

Mafiánským ostřelovačem ve FPS Sniper

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Konečně pořádné screenshoty se dnes objevily v naší galerii k budgetové first-person střílečce Sniper, která pochází z dílny dnes již jednou zmíněných bratislavských Mayhem a je vyráběna na zakázku pro americkou společnost Xi-Cat.

Otázkou stále zůstává datum vydání a zda se tento titul vůbec někdy dostane také na jiný než americký trh.


další nové obrázky

Sniper je poháněn LithTech enginem verze 3.2, podobně jako např. Alien vs. Predator 2. Hráč se ujme role Dominicka, mafiánského nájemného vraha, který byl vyslán svou "rodinou", aby prošetřil vraždy některých jejích předních členů. Děj Vás zanese do roku 1982, tedy do doby, kdy Amerika vyhlásila válku drogám a její policejní jednotky prováděly stovky razií a operací proti organizovanému zločinu. Během hry je dobré mít na paměti, že Dominick není pouhým mariňákem, ale ostřelovačem. Jeho doménou jsou především nečekané útoky zezadu, což se nejednou osvědčí například při otevřeném boji s policií, kde by jinak neměl příliš šancí.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.