zavřít

Maddrax - ztracen v čase

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Místy z vlastního pohledu, místy z pohledu třetí osoby si zahrajete akční adventuru, která se připravuje v dílnách společnosti Soft Enterprises a nese název Maddrax.

V této hře Vás přivítá postapokalyptické prostředí planety Země, která byla v roce 2012 zasažena kometou Christophera Floyda. Čína a větší část Ruska jsou zcela zničeny, Evropa a severní části Afriky jsou také příšerně zasaženy. Póly se přemístily a zemská kůra byla přetvořena. Nastala nová doba ledová zvěstující konec lidské civilizace...


další nové obrázky

O 400 let později se ledové kry pohnuly a začaly ustupovat. Lidstvo sice přežilo, ale nachází se na necivilizované středověké úrovni. Komplikace lidskému bytí navíc přinášejí zmutované krysy a hmyz.

Matthew Drax se mezitím vzpamatoval z chaosu, který najednou nastal. Je jedním z pilotů letky stíhaček, které byly vyslány dohlížet na účinnost řízených střel vyslaných do stratosféry za účelem zastavení komety. Proti tak velkému kolosu však byla veškerá snaha o jeho roztříštění marná a nevyhnutelné se stalo skutečností. Tlaková vlna z nárazu pak ale prolomila strukturu vesmíru a času a tak se Matthew i se svým letadlem v okamžiku ocitl v roce 2516. Zřítil se nad evropským kontinentem. K jeho štěstí se ho ujal barbarský kmen, který věřil, že je pád letadla jakýmsi božským znamením. Největší péči o muže z nebes projevila místní válečnice Aruula. A tak začínají nová dobrodružství Matthewa Draxe, neboli Maddraxe (jak ho barbarští domorodci začali nazývat), plná nebezpečí a odhalování tajemství okolo minulosti i budoucnosti na této nové a cizí Zemi.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.