zavřít

Madagascar - obrázky a video

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od druhé poloviny příštího měsíce budete moci i v českých i slovenských kinech vídat nový animovaný film společnost DreamWorks - Madagascar.

Jde o příběh o čtveřici exotických zvířátek a jejich putování z newyorské zoologické zahrady v Central Parku až do vzdáleného ráje na ostrově Madagaskar. Navštěvujete-li naše stránky často, určitě vám neunikla informace, že na motivy tohoto filmu vzniká stejnojmenná hra. Jde pochopitelně o akční adventuru určenou zejména mladšímu hráčskému publiku, kterou vám nyní můžeme přiblížit nejen několika novými ukázkami v naší galerii, ale také půldruhé minuty dlouhým in-game videem (4 MB, WMV) v sekci downloadů.


Hlavními hrdiny filmu a tedy i hry jsou lev Alex, zebra Marty, žirafák Melman a těhotná hrošice Gloria. Hráčovým úkolem bude těmto čtyřem výtečníkům pomoci ve snaze přežít v neznámém prostředí bujaré džungle a vhodně přitom využít a rozvinout odlišné schopnosti každého z nich. Při všem tom putování vás čeká nejedna překážka a setkáte se i s celou řadou různých dalších postaviček. Trailer odhaluje, že to bude hra plná nejrůznějších mini-her založených mj. na postřehu, logice i vnímání rytmu. Vedle jedenácti kapitol vycházejících z děje filmu, se dočkáte ještě tří bonusových. Madagascar má být jako hra k dostání ve verzích pro PC, PS2, Xbox, GC, NDS a GBA. K jejímu vydání by mělo dojít 24. května. Dočkáte se jí i u nás, a to díky společnosti CD Projekt, avšak pouze anglicky.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.