zavřít

Lost Legion - nová sci-fi FPS

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Holandský vývojový tým ZZICT Entertainment dnes oznámil, že v současné době pracuje na své nové hře s pracovním názvem Lost Legion.

zdroj: Archiv

V této hře, jež by se nechala zařadit mezi sci-fi střílečky z prvního pohledu, budete ovládat skupinu vojáků v rozhodující bitvě za záchranu lidské rasy. Kromě hromady obrázků, které jsme pro Vás dnes připravili, se můžete podívat na homepage Lost Legion, na kterém je navíc ještě 5 filmečků.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Lost Legion Vás zavede do 25. století, do doby, kdy lidstvo začalo expandovat do vzdálených částí vesmíru a dost daleko na to, aby natrefilo na formu života. Na jedné malé planetce, kde se těží Iridius, narazí těžební společnost na starodávnou relikvii, která povznáší peklo na celou planetu a začne ohrožovat celé lidstvo. Jako seržant Planetární armády, části Koloniálního systému armád, se musíte se svou jednotkou postavit hrozbě mimozemšťanů. Výsledek operace bude záviset jen na Vás.
zdroj: HomeLan zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.