zavřít

Lock On, Battlefield Command, Will Rock pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letecký simulátor Lock On: Modern Air CombatBirminghamskou výstavu, která se konala o minulém víkendu, úspěšně za sebou a v naší galerii je opět další várka nových screenshotů.

Spolu s nimi se podíváte pro změnu také do kokpitu některých letounů, na rozjezdovou letištní plochu a nakonec samozřejmě i do vzduchu. Titul pro vás připravují The Fighter Collection, kteří si stanovili laťku na jaro 2003, ale zlé jazyky tvrdí, že to nemohou stihnout - uvidíme.

    


Lock-On galerie  ||  World War II RTS galerie  ||  Will Rock galerie

Nejen IL-Sturmovikem živ je ruský vývojový tým Maddox Games, nýbrž i hra s názvem World War II RTS pochází z jejich dílen. Tento titul, jehož vydání je naplánováno až na příští rok, dokonce poběží i na stejném enginu jako onen letecký simulátor. Jak název napovídá, jde v této hře o vděčné téma 2. světové války, a tak s novými obrázky zavítáte právě do boji zmítaných míst - více informací se dočtete zde.

Na začátek roku 2003 se chystá také střílečka s názvem Will Rock. Na svém seznamu ji mají Saber Interactive, kteří v tomto svém projektu zasazeném do prostředí starověkého Řecka a Říma, o deseti skutečně rozsáhlých levelech, přivítají hráče do akce ala Serious Sam. To značí, že se proti vám opět vyřítí hordy nepříčetných bestií a vám nezbude nic jiného než je řezat a střílet, co se do nich vejde. Vydavatelských práv a povinností se v případě Will Rock ujala společnost Ubisoft.
zdroj: homepagePGEShackNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.