zavřít

LMA Manager 2007 pro X360, PC a PS2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fanouškové fotbalových manažerů pozor! Společnost Codemasters ohlásila, že letos v září vypustí novou hru série LMA Manager - LMA Manager 2007.

Nejdříve prý přitom vyjdou verze pro PC a Xbox 360, ze kterých mimochodem pocházejí i první screenshoty v naší galerii, následovány o něco později verzí pro PS2. Hra má využívat nový herní i databázový engine, díky čemuž bude moci zacházet s více týmy, historií o utkáních a vůbec větším množstvím informací. Její součástí prý bude také propracovanější systém přestupů s komplexnějším vyjednáváním o kontraktech. Jednou z nejvýznamnějších záležitostí pak má být sekce s detailními utkáními ve 3D.


LMA Manager 2007 slibuje dále ještě intuitivní uživatelský interface, s jehož pomocí získáte jakoukoliv informaci, kterou potřebujete, stisknutím několika málo tlačítek. Na výběr bude z týmů z více než 50 zemí světa. Obecně se můžete těšit na mnohem více obsahu, než jakého jste se dočkali v kterékoliv z předchozích vydání série. Podrobnosti o LMA Manager 2007 najdete na jeho oficiálních stránkách.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.