zavřít

Lineage screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nestává se často, aby se asijští tvůrci her snažili se svými produkty prorazit i ve zbytku světa.

Je to asi dáno přílišnou rozdílností kultur, neboť na většinu herní produkce pocházející z východu se Evropané a Američané dívají s naprostým nepochopením jejího principu a smyslu vůbec. Existují ale i výjimky, což dokazuje korejská firma NCsoft, která již brzy uvede na celosvětový trh svoje připravované MMORPG (Massive Multiplayer Online RPG) Lineage: The Bloodpledge. Příběh hry je postaven na stejnojmenném korejském komixu (což vás zřejmě hodně těší :)), odehrávajícím se ve středověkém fantasy světě. Ten vám nabídne různorodá prostředí, obyčejnými městy počínaje a temným údolím draků konče. Pro svoje dobrodružství si můžete vybrat jedno ze čtyř možných povolání - princ, rytíř, elf a kouzelník, které se samozřejmě liší svými možnostmi a schopnostmi.


Podle sebevědomého prohlášení autorů dokáže Lineage: The Bloodpledge obhospodařovat až 60000 současně hrajících hráčů z celkově 2500000 možných. Otázkou ale zůstává, jestli o hru bude mít tolik lidí vůbec zájem. To se nejspíš dozvíme až v příštím roce, kdy se má Lineage objevit na trhu v anglickém, korejském, japonském a čínském jazyce.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.