Letmé nakouknutí do světa Settlers VI
zdroj: tisková zpráva

Letmé nakouknutí do světa Settlers VI

22. 12. 2006 9:09 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Ke kořenům populární budovací série vracející se šestý díl se prezentuje konečně formou pořádných screenshotů a čekání na ně je bohatě vykompenzováno jejich kvantitou i kvalitou.

Na téměř třiceti kouscích uvidíte pouštní, zasněžené i klasicky zelení zarostlé oblasti, které i přes svou rozličnost mají jednu vlastnost společnou – jsou překrásné. Škoda slov a radši se v naší galerii přesvědčte sami. A když budete u těch obrazových materiálů, nezapomeňte mrknout na příjemný trailer. Pokud navíc ovládáte němčinu, můžete si stáhnout i Developer video, které sice nabízí stejné záběry jako listopadový trailer, ale více jak tříminutová délka je naplněna mnoha komentáři od vývojářů nebo autora příběhu.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Noví Osadníci budou zasazeni opět do období středověku, ale kromě zaběhlých evropských civilizací narazíte i na méně tradiční Vikingy, dále pak dosud opravdu neviděné Afričany a možná dojde i na Číňany. Hra by navíc měla pokrýt celé dění a ne zaměřit se pouze frakci, kolem které by se vše točilo. Settlers VI by se měli, ať už budete hrát za cokoliv, stát svým pojetím o něco vážnější a dospělejší hrou, nicméně základy hratelnosti, pro které si lidi sérii oblíbili, se měnit nebudou.
zdroj: homepage, WP

moolker

Nejnovější články