zavřít

Legion našel vydavatele

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Paradox Entertainment, distributor dvou úspěšných dílů Europa Universalis, se pochlubil, že podepsal smlouvu se Siltherine Software o celosvětové distribuci historické strategie Legion z prostředí starověkého Říma.

zdroj: Archiv

Ta by měla vyjít už letos v létě, i když v této době ještě není ani zdaleka hotova. K příležitosti této události spatřily světlo světa čtyři nové obrázky, na nichž spatříte hromadné bitvy s vylepšeným terénem a texturami.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Cílem hry Legion bude sice vybudovat říši, ale nepůjde pouze o vybojování území, důležitou úlohu zde bude hrát i ekonomika a také diplomacie. K dispozici budou pouze 4 základní zdroje - jídlo, oblečení, dřevo a železo. Tyto Vám budou muset postačit na vybudování silného zázemí a armády. Stejně jako nemají generálové ve skutečnosti příliš velký přehled o bitvě, tak i vy zřejmě vzhledem k zamýšleným velikostem map nebudete mít vše jako na dlani. Bude záležet jen na Vašich taktických a strategických schopnostech. Bitvy však prý budou celkem krátké, ale zato krvavé a s velkými ztrátami.
zdroj: HomeLan zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.